Vernisáží v úterý 6. prosince 2022 bude od 17:30 hodin zahájena v pražské galerii a vinárně U Posledního soudu (Jagellonská 8, Královské Vinohrady) skupinová prodejní výstava Andělíčci, andělé... a andělky, kterou připravila kutnohorská galerie a umělecká agentura ArcusGallery.

V pražské pasáži Černá růže má společnost TrustWorthy Investment svoji reprezentační prodejnu. Nabízí například investiční diamanty, špičkové šperky, mince a medaile, také investiční zlato, stříbro či platinu. V  těchto prostorách se nyní představí i výtvarné šperky malířky a grafičky Bohunky Waageové při výstavě jejích olejomaleb z posledního období.

Vernisáží v úterý 18. října 2022 bude od 17:30 hodin zahájena v pražské galerii a vinárně U Posledního soudu (Jagellonská 8, Královské Vinohrady) výstava knížních ilustrací, volné tvorby a faksimile spisovatelky, básnířky, hudebnice a výtvarnice Petry Vychytilové, nazvaná stručně, ale výstižně Příběhy...

Velice úspěšnou výstavu Lithography, která v pražské vinárně a galerii U Posledního soudu (Jagellonská 8, Královské Vinohrady) představila grafické listy ze sbírkového fondu kutnohorské ArcusGallery, vystřídají oleje, akvarely a faksimile akademického malíře Františka Letáka. Nová prodejní výstava, která bude vernisáží zahájena od 17:30 hodin v úterý 6. září 2022 nese poetický název Portrétista Prahy ...a také Hory Kutné.

František Leták před jedním za svých obrazů v galerii U Posledního soudu

V pražské Galerii a vinárně U Posledního soudu byla v úterý 6. září 2022 zahájena prodejní výstava olejů, akvarelů a faksimile akademického malíře Františka Letáka s příznačným názvem Portrétista Prahy... a také Hory Kutné.

Vernisáží bude v sobotu 17. září od 15:00 hodin zahájena v galerii Moritz na bílovickém zámku neobvyklá výstava obrazů, plastik a soch s příznačným názvem Setkání v čase. Sejdou se na ní čtyři umělci - expresívní malíř a kreslíř Jaroslav Jerry Svoboda, surrealistický malíř, kreslíř a lektor Michal Janovský, umělecký kovář, sochař a lektor Radomír Bárta a surrealistická malířka, sochařka a kurátorka Rosana de Montfort.

Další články...