Jaroslav Koléšek: Křehké zbraně je název výstavy soch, která byla v Galerii Felixe Jeneweina města Kutné Hory v Sankturinovském domě zahájena v pátek 8. listopadu 2019. Úvodního slova při vernisáži se ujal kurátor výstavy, ředitel GFJ Aleš Rezler. Výstava potrvá do úterý 31. prosince 2019.

V půlce září 2019 se v Galerii Kaple ve Valašském Meziříčí představí český umělec Jiří Straka žijící v čínském Pekingu. Vernisáž výstavy nazvané Hebký odpad se uskuteční ve středu 18. září od 18:00 hodin. Úvodní slovo pronese výtvarník a všestranný umělec Jiří Černický.

Malířka Bohunka Waageová při vernisáži výstavy Andělé Země

V úterý 8. října 2019 se v 18:00 hodin rozezněly prostory Galerie Nová síň andělskými chóry. Dlouho očekávaná vernisáž charismatické malířky Bohunky Waageové Andělé Země spatřila světlo světa za účasti nejbližších přátel i široké veřejnosti.

Vernisáží bude v úterý 6. srpna 2019 od 18:00 hodin zahájena v pražské Galerii Nová síň výstava fotografií Marka Floriana nazvaná příznačně Světlo ze Světla. Jako podtitul výstavy autor vybral citát ze svatého Simeona, který je patronem dětí: Světlo nekonečné a nepochopitelné... jedno světlo... prosté, nesložené, nadčasové, věčné... zdroj života...

Další články...