Vernisáží v úterý 7. března 2023 bude od 17:30 hodin zahájena v komorní Galerii U Posledního soudu (Jagellonská 8, Královské Vinohrady) prodejní  výstava grafických listů ze sbírkových fondů kutnohorské umělecké agaentury a galerie ArcusGallery, nazvaná Lino/Dřevoryty. Vystřídá končící expozici koláží a fotomontáží Dany Markové Odrazy skutečnosti a volně naváže na loňskou červnovou výstavu Lithography.

Vernisáží v úterý 6. prosince 2022 bude od 17:30 hodin zahájena v pražské galerii a vinárně U Posledního soudu (Jagellonská 8, Královské Vinohrady) skupinová prodejní výstava Andělíčci, andělé... a andělky, kterou připravila kutnohorská galerie a umělecká agentura ArcusGallery.

Vernisáží bude ve středu 8. února 2023 od 17:30 hodin zahájena v pražské galerii a vinárně U Posledního soudu (Jagellonská 8, Královské Vinohrady) prodejní výstava koláží a fotomontáží fotografky Dany Markové s výstižným názvem Odrazy skutečnosti. Výstava navazuje na končící úspěšnou a prodlouženou vánočně-novoroční expozici Andělíčci, andělé... a andělky.

V pražské pasáži Černá růže má společnost TrustWorthy Investment svoji reprezentační prodejnu. Nabízí například investiční diamanty, špičkové šperky, mince a medaile, také investiční zlato, stříbro či platinu. V  těchto prostorách se nyní představí i výtvarné šperky malířky a grafičky Bohunky Waageové při výstavě jejích olejomaleb z posledního období.

Vernisáží v úterý 18. října 2022 bude od 17:30 hodin zahájena v pražské galerii a vinárně U Posledního soudu (Jagellonská 8, Královské Vinohrady) výstava knížních ilustrací, volné tvorby a faksimile spisovatelky, básnířky, hudebnice a výtvarnice Petry Vychytilové, nazvaná stručně, ale výstižně Příběhy...

Další články...