Vlastimil Vondruška. Snímek Václava Pancera, ČTK

Historik a autor historických detektivek Vlastimil Vondruška se s velkou vehemencí pustil do obhajoby prezidenta Miloše Zemana ohledně jeho nehorázných výroků k vrbětické kauze. Používá sice vznešená slova, zatáhl do toho i Aristotela, ale výsledek je myšlenkově bídný. S takovou logikou by neobstál ani středoškolák.

V pondělí 10. května 2021 se v areálu Pražského hradu rozhořelo v režii Miloše Zemana a jeho suity na 30 000 svící v pivních kelímcích. Údajně šlo o pietu za zemřelé v důsledku pandemie nového čínského koronaviru. Akce to byla podivně teatrální a velice nedůstojná, jak už je u nejvyššího ústavního ničitele Zemana stálým zvykem. Navíc se její protagonisté evidentně dopustili poškození památkově chráněné dlažby hradního nádvoří.

Andrej Babiš a František Lízna

Svým očím nevěřili lidé, kterým se ze stránky Andreje Babiše na sociálních sítích v pátek 13. března 2021 zobrazil příspěvek, kde premiér vzpomíná na setkání s nedávno zesnulým knězem, politickým vězněm a velkou osobností Františkem Líznou. Bylo by naprosto v pořádku, kdyby na osobnost tohoto formátu vzpomněl premiér. Kdyby nešlo právě o Babiše, agenta Státní bezpečnosti a nomenklaturního komunistu.

Další články...