Výzva pro výtvarníky - Ach, ty akty...

Výstavy

Kutnohorská umělecká agentura a galerie ArcusGallery připravuje ve spolupráci s pražskou galerií a vinárnou U Posledního soudu skupinovou výstavu nazvanou Ach, ty akty...

ach ty akty hrivnacach ty akty ptacekArcusGallery navázala těsnou spolupráci s vinárnou U posledního soudu v druhé polovině roku 2021 a od té doby připravila v komorní galerii několik zajímavých výstav. Úplně první společnou výstavou byly v srpnu toho roku Obrazy z posledních let Vlastimila Bareše, dále potom listopadová expozice Bohunky Waageové Poezie stromů, na kterou navázal v prosinci Tomáš Bím s výstavou Skryté příběhy.

Z loňaského roku připomeňme samostané výstavy Veroniky Holé, Petry Vychytilové či Františka Letáka, ze skupinových potom velice úspěšné expozice Andělíččci, andělé... a andělky nebo Lithogfraphy, na kterou volně navazuje aktuální výstava Dřevo/Linoryty.

ach ty akty waageach ty akty kaiserovaA právě tuto expozici vystřídá v dubnu 2023 další skupinová výstava - Ach, ty akty... V současné době již ArcusGallery shroměďuje lehce erotická díla výstvarníků, kteří s ní dlouhodobě spolupracují - Veroniky Holé, Františka Letáka, Pavla Piekara, Josefa Slavíčka, Bohunky Waageové a dalších...

Zároveň by ArcusGallery ráda oslovila i další výtvarníky - malíře, fotografy, grafiky -, kteří by měli zájem se této jemně erotické skupinové výstavy zúčastnit.

Všem výtvarníkům, které by účast na výstavě Ach, ty akty... s vernisáží v úterý 4. dubna 2023 zaujala, rádi poskytneme informace a odpovíme na jejich případné dotazy telefonicky (722 711 226) nebo mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

trnavskyach ty akty mezlAutor: Ivan T. Trnavský
Zdfroj snímků: i-passage.cz
Autor je spolupracovníkem redakce

O dalších výstavách u nás i v zahraničí si můžete přečíst na webu Putování za uměním zde nebo na facebooku ArcusGallery