Na skleničku s Vladimírem Císařem

Reportáž

Ve středu 31. ledna 2018 vyšla v regionálním týdeníku Obzory Kutnohorska pozvánka na další podvečer z cyklu Na skleničku s... Přinášíme doslovný přepis.

Kutnohorská umělecká agentura ArcusGallery se po určité době vrací k cyklu besed a autogramiád, které připravuje ve spolupráci s Vinotékou U Sv. Barbory. Ve čtvrtek 1. února 2018 se v sálku vinotéky mohou zájemci setkat s kutnohorským výtvarníkem, pedagogem a filmařem Vladimírem Císařem.

0 ok sklenicka cisarNa obvyklou besedu naváže autogramiáda knihy Marie Vondrové-Fastrové Paměti z Fastrova mlýna, kterou koncem roku 2017 vydalo v edici Miraculum Octavum Mundi nakladatelství Globus International, a Vladimír Císař ji vyzdobil barevnými i černobílými ilustracemi. Autogramiáda bude rozšírena i o další autorovy výtvarné artefakty. Součástí akce bude krátkodobá výstava akrylů, akvarelů, černobílých autorských tisků aj.

Podvečer Na skleničku s Vladimírem Císařem bude moderovat knihovnice Lenka Frankovicová, ve Vinotéce U Sv. Barbory (Husova 144) 1. února 2018 od 18:00 hodin.

Autor: tz
Zdroj: Obzory Kutnohorska

Další reportáže ze světa knih najdete na webu Putování za uměním zde nebo na facebooku Antikvariátu U Skleněné kašny