Výtvarník, pedagogo a filmař Vladimír Císař a moderátorka literárního podvečera Na skleničku s... Lenka Frankovicová

Prvního únorového dne navázala kutnohorská umělecká agentura ArcusGallery na cyklus pořadů Na skleničku s... Do Vinotéky U Sv. Barbory přišel výtvarník, pedagog a filmař Vladimír Císař. Zaplněný salónek byl ještě "doplněn" velkoplošnou obrazovkou a malířským stojanem.

Vladimír Císař podepisu obraz, který vytvořil během kutnohorského literárního podvečera Na skleničku s...

Prvního únorového dne navázala kutnohorská umělecká agentura ArcusGallery na cyklus pořadů Na skleničku s... Do Vinotéky U Sv. Barbory přišel výtvarník, pedagog a filmař Vladimír Císař. Zcela zaplněný salónek byl ještě "vylepšen" velkoplošnou obrazovkou a malířským stojanem.

Kutnohorská umělecká agentura ArcusGallery se po jisté době vrací k cyklu besed a autogramiád Na skleničku s..., které připravuje ve spolupráci s Vinotékou U Sv. Barbory. Ve čtvrtek 1. února 2018 se v příjemném prostředí zadního sálku vinotéky mohou zájemci setkat se známou a výraznou kutnohorskou osobností, výtvarníkem, pedagogem a filmařem Vladimírem Císařem.

Jak nám řekl autor myšlenky a kurátor výstavy v jedné osobě, kunsthistorik Pavel Šmidrkal, do populární jihočeské výstavní síně, slavící pět let své činnosti, právě doplulo pět lodních kufrů, naditých dětskými knihami pro výstavu Sto krásných a víc. Jedná se o výběr z literatury dětství, vydávané v první polovině 20. století.

Ve středu 31. ledna 2018 vyšla v regionálním týdeníku Obzory Kutnohorska pozvánka na další podvečer z cyklu Na skleničku s... Přinášíme doslovný přepis.

Další články...