Kutnohorský Ochotnický spolek Tyl uvádí nestárnoucí klasiku Erbenových balad v jedinečném hudebně-dramatickém podání celého jeho díla

Pozvánka

Třináct pohnutých osudů, třináct příběhů plných lásky i zrady, síly a utrpení, viny a zaslouženého trestu. Jako srdeční záležitost a nadšení účinkujících, včetně originální příjemné tvorby hudebně zpracovaných vybraných balad, předává divákům opravdu jedinečný zážitek z představení Erbenovy Kytice.

Ne jednou pocítíte na sobě husí kůži a mrazení a mystická atmosféra zámeckého divadla na Kačině, pak umocní prožitek dramatických příběhů.

Účinkují: Eva Bicanová, Petra Klailová, Denisa Šebestová, Marcela Jiroušková, Petra Wagenknechtová, Martin Betuštiak, Jan Mirga, Eliška Beránková. Hudba: Renata Špačková (zpěv, kytara, flétna) a Richenza – Petr Wagenknecht (zpěv, kytara), Martin Buňka (violoncello), Boris Buňka (klarinet), Milan Douša (housle). Scéna, produkce: Boris Buňka. Režie: Petra Wagenknechtová.

Termíny představení Kytice Karla Jaromíra Erbena v divadle zámku Kačina: pátek 6. července a sobota 21. července 2018 vždy od 17:00 a 19:30 hodin.

Autor: tz
Zdroj: Obzory Kutnohorska

Další divadelní pozvánky najdete na webu Putování za uměním zde nebo na facebooku ArcusGallery