Originální improvizační večer Znač-kování

Pozvánka

V pátek 8. června 2018 bude od 19:00 hodin v pražské Mohaji Café zahájen další neobvyklý improvizační večer Znač-kování. V hlavní roli vystoupí herečka, zpěvačka a improvizátorka Jitka Osička za hudebního doprovodu vynikajícího muzikant Daniela Beneše (bubny, djembe, didgeridoo...).

znackovani 2znackovani 3Jitka Osička vystudovala muzikálové herectví na JAMU v Brně, absolvovala v roce 2013 v roli královny Alžběty I. v muzikálu Pokrevní sestry v Divadle na Orlí. Smysl tvorby našla v improvizaci, které se věnuje ve všech oblastech vyjádření sebe sama. Od roku 2018 prezentuje projekt Pohybové obrazy a vytváří Improvizační večery na různá témata.

Hudebník a malíř Daniel Beneš studoval SUPŠ sv. Anežky České v Českém Krumlově a na VOŠ restaurátorské v Brně.

znackovani 1znackovani 4Jitka a Daniel vytvářejí speciální kombinaci improvizačních večerů, kdy se může divák nabažit tance, zpěvu, stand-up výstupů s přesahem. Černo-bílá kombinace rytmů, smíchu a tajemství... To vše za doprovodu výjimečných hudebních nástrojů a neopakovatelně kouzelné atmosféry sklepního prostoru pražské kavárny Mohaji. Večery jsou vždy originální hrou s přesahem "témeř" duchovním.

Před nedávnem, v pátek 18. května 2018, vystoupila Jitka Osička se svými improvizačními Pohybovými obrazy při vernisáži výstavy Kamil Lhoták: Knižní ilustrace, kterou v kutnohorském Knihkupectví a galerii Kosmas připravila umělecká agentura ArcusGallery.

Autor: tz

Další divadelní pozvánky najdete na webu Putování za uměním zde nebo na facebooku ArcusGallery

znackovani harapes