Obnovená výstava Vladimíra Císaře v kutnohorském Spolkovém domě

Pozvánka

Začátkem března 2020 byla v kutnohorském Spolkovém domě zahájena výstava pedagoga, výtvarníka a filmaře Vladimíra Císaře, prostě naznaná Malby, kresby. Obecně známé okolnosti ji však zase velice rychle uzavřely. Obnovena byla k radosti nejenom autora, ale hlavně milovníků a vyznavačů jeho tvorby v pondělí 11. května 2020.

Požádali jsme výtvarníka a pedagoga Vladimíra Císaře, aby obnovení svojí výstavy krátce okomentoval...

cisar obnovena 2cisar obnovena 1Věc se má tak: výstava byla necelý týden po vernisáži ve čtvrtek 5. bžezna 2020 uzavřena. Naštěstí se díky vstřícnému přístupu odboru kultury MÚ a také dalšího vystavujícího podařilo dohodnout, že může být obnovena a pokračovat v termínu od pondělí 11. května do pondělí 25. května 2020.

Děkuji všem, kteří stihli výstavu před jejím uzavřením navštívit, a srdečně znovu zvu na obnovenou výstavu všechny ostatní. Část obrázků po prvním týdnu ubyla, a tak jsem musel některé doplnit. Výstava je tedy malinko jiná. Vstup je stále zdarma, povolena je návštěva dvanácti osob a méně. Ale větší počet, myslím, ani nehrozí.

Obrázky roušky nemají a jediné, čím Vás, alespoň doufám, mohou nakazit, je dobrá nálada. Pokud budete mít chuť a čas přijít, budu velmi rád...

cisar obnovena 3Obnovenou výstavu Vladimír Císař: Malby, kresby můžete v kutnohorském Spolkovém domě navštívit do pondělí 25. května 2020.

Autor: MiM
Snímky Sørena Christensena

Další pozvánky na výstavy výtvarného umění u nás i v zahraničí najdete na webu Putování za uměním zde nebo na facebooku ArcusGallery