V pražském Tapatanu byla zahájena výstava obrazů malířky Věry Hörstové

Obrazy Věry Hörstové jsou od pátku 14. listopadu 2018 do konce roku k vidění v Tapatanu na pražských Vinohradech. Výstava se bude v průběhu času lehce obměňovat. Snímek: Hörstovi

Pozvánka

Na pražských Vinohradech byla ve středu 14. listopadu 2018 zahájena prodejní výstava obrazů Věry Hörstové. Výstava bude k vidění do konce roku 2018 a postupně se bude lehce obměňovat.

horstova 1horstova 2Tapatan na rohu Budečské a Slezské ulice je především čítárnou a knihkupectvím s dětskou literaturou. Tentokrát byla ale odpolední akce určena pro dospělé.

Svou výstavu zde v pátek 14. listopadu 2018 zahájila malířka Věra Hörstová. Autorka představila obrazy s přírodní tematikou. Hřejivé barvy stromů a květin jsou příjemné na pohed a také pohladí duši.

horstova 3horstova 4Účastníky vernisáže svým vyprávěním pobavili Ivo Šmoldas a básník Jiří Žáček. K poslechu zahrála pražská kapela Motovidlo, která se hrdě hlásí k tomu, že hraje od Bacha po Vlacha.

Večerem provázel čítárník a básník Pavel Vrána. Ten také srdečně zve k návštěvě výstavy. „Výstava tu bude k vidění až do konce roku. Některé obrazy se už prodaly, ale Věra Hörstová slíbila, že bude při svých návštěvách Prahy výstavu doplňovat, takže přijďte klidně víckrát, uvidíte pokaždé něco trošku jiného,” řekl Pavel Vrána.

Autorka: Tereza Zatřepálková

horstova 5Další pozvánky na výstavy výtvarného umění u nás i v zahraničí najdete na webu Putování za uměním zde nebo na facebooku ArcusGallery