Výstava prací členů fotoklubu

Pozvánka

Ve středu 16. srpna 2017 vyšla v regionálním týdeníku Obzory Kutnohorska informace o další výstavě, kterou připravil Fotoklub Čáslav. Přinášíme doslovný přepis.

Čáslavský fotoklub sice není z největších v republice co do šíře jeho členské základny, avšak jeho aktivity převyšují mnohá jiná obdobná uskupení. Vždyť práce místních fotografů je možné již delší dobu vidět například v prostorách Dusíkova divadla a nově také v rámci čtrnáctidenní výstavy, instalované ve výstavní síni Městského muzea a knihovny Čáslav na Žižkově náměstí.

caslav fotovlukVernisáž se uskutečnila v pondělí 7. srpna a všechna vystavená díla mohou zájemci obdivovat až do 20. srpna. Najdeme zde jak poetické pohledy na krajinu a přírodní momenty, tak i snímky ryze technického charakteru, portréty a další. Čáslavský fotoklub, který - jak ve svém úvodním slovu připomněl jeden z vystavujících Igor Svoboda - za dva roky oslaví sto let od svého založení, se má stále čím chlubit. Jak je vidět, tvůrčí duch místní fotografy rozhodně neopouští. Rádi byste se do této "party" nadšenců pro zachování  všedních i nevšedních okamžiků přidali? Můžete se přijít podívat na některou z pravidelných schůzek, které se konají vždy poslední čtvrtek v měsíci (tentokrát tedy 31. srpna) v místnosti číslo 9 Dusíkova divadla - vchod z Masarykovy ulice. Současní členové uvítají každého dalšího zájemce o tento krásný obor.

Autor: zak
Zdroj: Obzory Kutnohorska

Další pozvánky na výstavy výtvarného umění u nás i v zahraničí najdete na webu Putování za uměním zde nebo na facebooku ArcusGallery