Komentář - Pražský HOLIDAY WORLD klepe na dvoře

Komentář

Jmenovaný mezinárodní veletrh cestovního ruchu je nejvýznamnější akcí svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy. I v roce 2019 se na tomto tradičním svátku turistiky a cestování představí téměř celý svět. Chybět nebudou národní turistické centrály tradičních evropských zemí i vzdálených destinací z Ameriky, Asie nebo Afriky. Na turistické zážitky budou lákat regiony České republiky, aktuální nabídku zájezdů do celého světa nabídnou stovky cestovních kanceláří a agentur.

Spojení památek a turistiky

Novinkou veletrhu HOLIDAY WORLD 2019 je spojení s veletrhem Památky – Muzea – Řemesla, který představí nejzajímavější památkové objekty České republiky včetně vybraných církevních památek. Již 28. ročník jmenovaného veletrhu se bude konat ve dnech 21.až 24. února 2019 v areálu holešovického Výstaviště v Praze, společně s 13. ročníkem gastronomického veletrhu TOP Gastro & Hotel, což není od věci, neboť zcela jistě i láska k cestování příslovečně prochází žaludkem.

Trvalým hitem zůstávají zájezdy pro kategorii 55+

holiday world perex 1holiday world perex 4Jedná se o širkou veřejností velmi oblíbený projekt mnoha českých cestovních kanceláří, nabízejících zahraniční rekreaci pro seniory, popřípadě i jejich doprovod, za výhodných finančních podmínek. Jednou z prvních cestovek, která tento program v České republice nabízela, je QUALITY TOURS. Ta rovněž jako první v České republice zavedla svého času dotované zájezdy pro seniory ve Španělsku a v této praxi nadále úspěšně pokračuje. Ovšemže s bohatě rozšířenou nabídkou rekreačních destinací, včetně exotických a poznávacích zájezdů, lázeňských pobytů a i dnes tak oblíbených tzv. Eurovíkendů. CK Quality Tours též připravila pro své klienty slevový věrnostní program Klub 55+, ve kterém nabízí všem svým věrným i novým klientům možnost čerpat výhodné slevy, které mohou dosáhnout až 15 procent! Více informací i přihlášku najdeme na www.qualitytours.cz

Jednou z mnoha novinek nabídkového katalogu jmenované cestovní kanceláře je Torrox, nádherné rybářské městečko, pyšnící se bohatou historií, které zaručuje pohodovou dovolenou i láká ke krásným procházkám po španělském pobřeží. Torrox Costa najdeme na jihovýchodě Andalusie, na pobřeží Costa de Sol. Jedná se o malebnou destinaci, pyšnící se bohatou historií, kde je znát velký vliv arabské kultury. V centru městečka jsou jedinečné architektonické památky a na pobřeží krásné písčité pláže. V okolí pak mnoho historických měst včetně legendární Malagy, lákajících k báječným výletům.

holiday world perex 6holiday world perex 2Nebo kupříkladu dáte přednost Toskánku, o kterém znalci cestovního ruchu hovoří jako o jednom z nejhezčích koutů Itálie a Evropy vůbec?

„Mrtvé moře“ Mar Menor s léčivým bahnem je klasika a rok od roku čím dále vyhledávanějším místem odpočinku, zdraví a báječné gastronomie, včetně vynikajících lokálních vín, která jsou k obědu i večeři po lahvičce na osobu v ceně pobytu.

Z velké nabídky poznávacích zájezdů se těžko vybírá – zajímá vás Svatojakubská cesta, Krásy Sardinie, Turecko, Velký okruh Marokem nebo třeba Národní parky Andorry, Norské fjordy či se chcete v rámci poznávacích zájezdů vydat do Rakouska? Nic není nemožného, jak svědčí nabídkový katalog společnosti.

Jedinečná šance pro organizační typy

holiday world perex 3V každém z nás jistě svým způsobem dříme manažer či organizátor. Vedení CK Quality Tours si je toho dobře vědomo, a tak nabízí šikovným klientům šanci, jak si přivydělat, či dokonce absolvovat zájezd zdarma. Ten, kdo dá dohromady skupinu či partu známých, kamarádů nebo kolegů ze zaměstnání obdrží tzv. skupinovou slevu, což je 21. osoba zdarma, nebo v případě zorganizování desetičlenné party jeden pobyt za polovic. No, není to slušná nabídka?

Zájemci se vše potřebné dovědí v prezentačním stánku CK Quality Tours na veletrhu cestovního ruchu HOLIDAY WORLD 2019.

Závěrem připomínáme, že i letos je veletrh rozdělen na dny pro odbornou veřejnost (čtvrtek a pátek) a dny, které budou pro širokou veřejnost (sobota a neděle).

holiday world perex 5Autor: Ivan Černý
Snímky: Archív CK Quality Tours

Další komentáře si můžete přečíst na webu Putování za uměním zde nebo na facebooku ArcusGallery