Rakovi dovezou Vůni sena a benzínu

Otec a syn Rakovi přivezou do Bludova pořad Vůně sena a benzínu. Zazní známé hity i autorské skladby. Zdroj snímku: Archív Štěpána Raka

Pozvánka

Štěpán a Jan Matěj Rakovi přivezou poslední listopadovou sobotu do Bludova Vůni sena a benzínu, nový pořad, který zahrnuje skladby z cyklů Chvála čaje a Vůně. Do kontrastu interpreti staví vůni benzínu, kde nebude chybět ani známý hit ze šedesátých let minulého století Dva roky jezdím bez nehod.

Mezi jinými zazní na koncertu 30. listopadu 2019 v Kulturním domě v Bludově například Vůně heřmánku, Vůně lípy, Vůně levandule, Vůně jasmínu. Z čajů pak například Gyokuro, Earl Grey, nebo Darjeeling.

„Celý tento pořad je založen na kontrastu. Na jedné straně nostalgická atmosféra čajoven a přírodních vůní, na straně druhé pak burácející svět závodních motorů prosycených typickým odérem benzínu či nafty,“ uvedl kytarový virtuóz Štěpán Rak.

Koncert se koná v rámci Kruhu přátel hudby s podporou Českého nadačního fondu. Kytarové tóny začnou znít v 15:00 hodin. Vstupné je 50 korun.

Autorka: Bára Haušková

Další pozvánky na zajímavá hudební vystoupení u nás i v zahraničí najdete na webu Putování za uměním zde nebo na facebooku ArcusGallery