Impro Woo se uchází o místo Na dráze

Pozvánka

Pokaždé jiné. Pokaždé s poselstvím a přesahem na mnohoznačné téma.

na draze 1na draze 2Další Impro Woo večer se uskuteční v pátek 31. května od 19:00 ve sklepních prostorách pražské kavárny Mohaji. Na pódiu vystoupí ve stylu netradičního stand-up comedy Jitka Osička v hudebním doprovodu Ondřeje Glogara.

V pořadí již 12. Impro Woo večer, nese název Na dráze. Jitka s Ondřejem tvoří dvojici, která na sebe vzájemně slyší v mnoha aspektech. O to více, se na diváka přenáší pocit, který nese nejenom atmosféra sklepního prostoru, ale také kombinace zpěvu, hudebních nástrojů a tance, který je sám o sobě sdělovacím fragmentem celého stylu woo (z angl. vábení, ucházení se o přízeň, dvoření se).

na draze 3Jitka Osička je herečkou, zpěvačkou, básnířkou, improvizátorkou a woo performerkou. Vydala dvě básnické sbírky - Sladěno medem a Šacho-tvorní vraníci - třetí pod názvem Kože hadí připravuje k vydání na rok 2019. Je autorkou projektů Impro Woo a pohybové obrazy (ztvárnění obrazů do prostoru). Na divadle vytvořila role v představeních Funny Girl, Figarova svatba, Antoinetta, Děti ráje, Hamlet a dalších.

Ondřej Glogar je hráčem a lektorem na didgeridoo a handpan, pořádá pravidelné kurzy po celé České republice. Je zakladatelem hudebního uskupení Yedhaki: Nautika, které vydalo alba Audiohalucinace či Transcendance. Pravidelně vystupuje na českých i zahraničních festivalech, připomeňme alespoň Peruc, Fenix, UfoBufo a další.

na draze 4na draze 5Improvizační večery, které vznikají vždy bez předem připraveného scénáře, tedy vždy až na místě, uvádí průvodním slovem akadaemický malíř Jaroslav Klát.

Přijďte se svést Na dráze, nechat se unášet na vlnách a vibračních tónech australského domorodého nástroje didgeridoo a zažít... co? Přece Impro Woo.

Autor: tz
Snímky Jiřího Svobody

Další divadelní pozvánky najdete na webu Putování za uměním zde nebo na facebooku ArcusGallery