Mystické čtení v Art Space

Pozvánka

Scénické čtení ve stylu Woo večerů. Termín, který vznikl na základě Improvizačních večerů Jitky Osičky (IMPRO Woo), kdy na scéně vystupuje žena improvizátorka a muž bubeník. Tentokrát však v pojetí autorského čtení z básnické sbírky Sladěno medem, kterou vydalo nakladatelství Čas v říjnu 2018.

scenicke 1scenicke 2...zpěv, tanec, čtení, bubny, harmonika, píšťaly a mnoho dalšího čeká diváky, tohoto netradičního večera...

Herečka, improvizátorka a básnířka Jitka Osička oslovila Bohumíra Boba Hochmana, všestranného umělce zabývajícího se kaligrafií, asambláží, body paintingem, experimentální malbou, ilustrací, šperkem, plastikou a dalšími formami umění. Účastnil se více jak 170 výstav, módních přehlídek a dalších akcí. V roce 2002 ilustroval Kytici K. J. Erbena.

scenicke 3scenicke plakat„Bohumír je pro mne člověkem plným mystiky, humoru a změny. Potkali jsme se na vernisáži fotografií Mariana Zajíčka, kde jsem ztvárňovala Pohybovými obrazy jednu z fotografií,“ říká improvizátorka a básnířka Jitka Osička.

Mystické čtení v Art Space bude patřit básním, tajům a zážitkům, které přiblíží básnickou sbírku Sladěno medem v celé její plastičnosti. Srdečně zveme na Sladění medem ve středu 21. listopadu 2018 od 19:00 hodin do komorních prostor pražské galerie Art Space.

Autor: tz

Další divadelní pozvánky najdete na webu Putování za uměním zde nebo na facebooku ArcusGallery