Andělské poselství dorazilo do Nymburka: Vernisáž plná inspirace, umění a pozitivní energie

Uncategorised

V pondělí 2. června 2025 se kavárna Další místo v Nymburce proměnila v prostor plný světla, umění a inspirace. Slavnostní vernisáž výstavy Andělské poselství přilákala návštěvníky, kteří přišli obdivovat tvorbu umělkyně vystupující pod pseudonymem KeyKera. Nešlo však jen o uměleckou událost – výstava se stala i místem setkání, sdílení a společné kreativity.

vernisaz nymburk portretvernisaz nymburk 1Vernisáží provázela Veronika Machovcová, která přítomným poutavě přiblížila nejen dosavadní tvorbu KeyKery, ale také nastínila její budoucí umělecké záměry. Program obohatila interaktivní dílna, kde si hosté mohli sami vyzkoušet malbu a stát se součástí společného obrazu. Tento obraz bude symbolicky provázet všechny další vernisáže – jako putovní motiv propojující jednotlivé výstavy.

Hlavním momentem večera bylo slavnostní odhalení obrazu Anděla hojnosti, který se stal ústředním symbolem vernisáže. V rozhovoru s autorkou se návštěvníci dověděli více o jeho hlubším významu a tvorbě.

vernisaz nymburk 2vernisaz nymburk 3V průběhu večera došlo také k představení digitální tvorby EnergyMa. Tato moderní díla propojují umění s technologií a představují dynamiku a sílu energií, které nás každodenně obklopují.

Závěr večera patřil přátelské atmosféře autogramiády a osobnímu setkání s KeyKerou. Návštěvníci si odnesli nejen originální suvenýr v podobě podepsané pozvánky, ale především silný zážitek a pocit, že byli a jsou součástí něčeho výjimečného.

KeyKera se vyjádřila k události: Velmi si vážím této příležitosti představit veřejnosti svou tvorbu a sdílet s ní své poselství. Jsem nadšená, že se nám podařilo vytvořit prostor, kde se lidé mohou nejen inspirovat, ale také aktivně zapojit do tvorby a sdílení pozitivní energie. Ohlas návštěvníků mě velmi těší a povzbuzuje v pokračování umělecké cesty. Vidět jejich nadšení a zpětnou vazbu je pro mě největší odměnou a potvrzením, že moje práce má smysl.

vernisaz nymburk 5vernisaz nymburk 4Výstava Andělské poselství bude v Nymburce k vidění až do čtvrtka 31. července 2025. Autorka srdečně zve všechny, kteří hledají spojení duchovna, kreativity a pozitivní energie v uměleckém vyjádření.

Autor: tz
Snímky: Archív autorky

O vernisážích dalších výstav výtvarného umění u nás i v zahraničí se dočtete na webu Putování za uměním zde nebo na facebooku ArcusGallery