Petice: Zákaz heren a casin v Kutné Hoře

Uncategorised

Okouzlující a magické město pod Svatobarborskou katedrálou, historická Kutná Hora, je stále více zaplevelena hernami a casiny. Blikající neonové reklamy a poutače se rozhodně neslučují s postavení města, které je zapsáno na listině světového kulturního dědictví UNESCO. Již nyní je Kutná Hora na devátém místě v České republice s nejvyšším počtem automatů na počet obyvatel. Počet 17,9 automatu na 1000 obyvatel na alarmující!

hazard 1hazard khK nápravě tohoto tristního stavu, který se může zanedlouho dokonce ještě zhoršit, vznikl petiční výbor, který připravil následující petici:

Zákaz heren v Kutné Hoře

Níže podepsaní obyvatelé města Kutná Hora nesouhlasí s tolerancí heren a casin v Kutné Hoře. Zavedením vyhlášky omezující a zakazující herny v sousedním Kolíně vznikla důvodná obava z rozšíření heren a jejich provozovatelů do našeho města. Jako optimální řešení vidíme přijetí podobné vyhlášky, kterou přijalo město Kolín. Rychlost rozhodování je nutná, aby se zamezilo některým stávajícím hernám v prodloužení tříleté povolovací lhůty provozování.

Autor: MiM

S peticí Zákaz heren a casin v Kutné Hoře se můžete seznámit a podepat ji zde nebo na facebooku Urbem Argentum